Główne Menu

Aktywny wypoczynek

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Aktualności

Konferencja naukowa Stan i perspektywy zdrowia pszczół w Polsce

Fundacja Doliny Baryczy Baryczy zaprasza w środę 23 maja na spacer Nordic Walking. Spotkanie uczestników o godz. 17.00 przy kąpielisku na Karłowie (Milicz).
Organizatorzy zaplanowali aktrakcyjny 2 - godzinny spacer trasą ścieżki przyrodniczej Karłów - Wałkowa. Zajęcia poprowadzą instruktor Nordic Walking Małgorzata Kołodziejska oraz Adelajda Przybyś instruktor i sędzia Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Podczas spaceru uczestnicy będą mieli okazję poznania ciekawych miejsc i osobliwości przyrodniczych przy wsparciu Zofii Pietryki - animatora przyrodniczego. Uczestnicy będą mogli zgłębić techniki nordyckiego chodu i doszlifować umiejętności pod okiem instruktorów. Zapraszamy zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w technice NW.
Koszt uczestnictwa w spacerze 7 zł od osoby wypożyczającej kijki, dla posiadającej własne kijki 5 zł, młodzież szkolna i studenci płacą tylko za wypożyczenie kijków 2 zł.
Prosimy chęć udziału zgłaszać telefonicznie wcześniej, do Centrum Informacji Turystycznej w Miliczu tel. 71 38 30 035. W razie złych warunków atmosferycznych spacer nie odbędzie się. Ilość miejsc ograniczona.
Kolejne spacery będą miały charakter rozgrzewki do I Zawodów Nordic Walking 2012, które zaplanowane są w terminie późniejszym przez Stawy Milickie S.A. w Rudzie Sułowskiej. Informacja o terminie zawodów ukaże się na stronie www.stawymilickie.pl.

Fundacja Doliny Baryczy Baryczy zaprasza w środę 23 maja na spacer Nordic Walking. Spotkanie uczestników o godz. 17.00 przy kąpielisku na Karłowie (Milicz).Organizatorzy zaplanowali aktrakcyjny 2 - godzinny spacer trasą ścieżki przyrodniczej Karłów - Wałkowa. Zajęcia poprowadzą instruktor Nordic Walking Małgorzata Kołodziejska oraz Adelajda Przybyś instruktor i sędzia Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Podczas spaceru uczestnicy będą mieli okazję poznania ciekawych miejsc i osobliwości przyrodniczych przy wsparciu Zofii Pietryki - animatora przyrodniczego. Uczestnicy będą mogli zgłębić techniki nordyckiego chodu i doszlifować umiejętności pod okiem instruktorów. Zapraszamy zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w technice NW.Koszt uczestnictwa w spacerze 7 zł od osoby wypożyczającej kijki, dla posiadającej własne kijki 5 zł, młodzież szkolna i studenci płacą tylko za wypożyczenie kijków 2 zł.Prosimy chęć udziału zgłaszać telefonicznie wcześniej, do Centrum Informacji Turystycznej w Miliczu tel. 71 38 30 035. W razie złych warunków atmosferycznych spacer nie odbędzie się. Ilość miejsc ograniczona.Kolejne spacery będą miały charakter rozgrzewki do I Zawodów Nordic Walking 2012, które zaplanowane są w terminie późniejszym przez Stawy Milickie S.A. w Rudzie Sułowskiej. Informacja o terminie zawodów ukaże się na stronie www.stawymilickie.pl.