Główne Menu

Aktywny wypoczynek

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Aktualności

Wiosenne obserwacje ptaków w Ptasim Raju

W sobotę 12 maja 2012 r. Fundacja Doliny Baryczy i mieszkańcy Rudy Milickiej zapraszają na rajd rowerowy połączony z obserwacją ptaków. Zbiórka wszystkich chętnych o godz. 10.00 na nowym parkingu w Rudzie Milickiej. Zaplanowana trasa przejazdu: czatownia przy Stawie Słupickim – droga pomiędzy stawami Słonecznym i Wilczym – Stawy Gadzinowe – powrót ścieżką przyrodniczą przez Dyminy. W rozpoznawaniu ptaków uczestników wspierała będzie Beata Orłowska, pracownik naukowy Stacji Ornitologicznej UW.
Chętnych prosimy o zgłaszanie telefoniczne do Centrum Informacji Turystycznej w Miliczu, tel. 71 38 30 035 w godz. od 9.00 do 17.00 lub mail it@ milicz.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.
Udział dla mieszkańców Rudy Milickiej, uczestników projektu jest bezpłatny, a dla osób z innych miejscowości 10 zł od osoby dorosłej i 5 zł od uczniów i studentów. Prosimy o zabranie swojego sprzętu optycznego i rowerów, istnieje też możliwość wypożyczenia lornetek i rowerów po wcześniejszym zgłoszeniu w CIT.
Rowery będą do wypożyczenia w CIT, pl. Ks. E. Waresiaka 7 w dniu rajdu o godz. 9.00. W razie deszczu i złych warunków atmosferycznych rajd zostanie przeniesiony na inny termin.
Rajd organizowany jest w ramach projektu „Ruda Milicka – ptasi raj", realizowanego przez Fundację Doliny Baryczy ze środków Fundacji Wspomagania Wsi.
Informacji udziela Centrum Informacji Turystycznej w Miliczu, tel. 71 38 30 035 i Zofia Pietryka 606 316 128 lub 698 469 574.

labedzW sobotę 12 maja 2012 r. Fundacja Doliny Baryczy i mieszkańcy Rudy Milickiej zapraszają na rajd rowerowy połączony z obserwacją ptaków. Zbiórka wszystkich chętnych o godz. 10.00 na nowym parkingu w Rudzie Milickiej. Zaplanowana trasa przejazdu: czatownia przy Stawie Słupickim – droga pomiędzy stawami Słonecznym i Wilczym – Stawy Gadzinowe – powrót ścieżką przyrodniczą przez Dyminy. W rozpoznawaniu ptaków uczestników wspierała będzie Beata Orłowska, pracownik naukowy Stacji Ornitologicznej UW.Chętnych prosimy o zgłaszanie telefoniczne do Centrum Informacji Turystycznej w Miliczu, tel. 71 38 30 035 w godz. od 9.00 do 17.00 lub mail it@ milicz.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.Udział dla mieszkańców Rudy Milickiej, uczestników projektu jest bezpłatny, a dla osób z innych miejscowości 10 zł od osoby dorosłej i 5 zł od uczniów i studentów. Prosimy o zabranie swojego sprzętu optycznego i rowerów, istnieje też możliwość wypożyczenia lornetek i rowerów po wcześniejszym zgłoszeniu w CIT.Rowery będą do wypożyczenia w CIT, pl. Ks. E. Waresiaka 7 w dniu rajdu o godz. 9.00. W razie deszczu i złych warunków atmosferycznych rajd zostanie przeniesiony na inny termin.Rajd organizowany jest w ramach projektu „Ruda Milicka – ptasi raj", realizowanego przez Fundację Doliny Baryczy ze środków Fundacji Wspomagania Wsi.Informacji udziela Centrum Informacji Turystycznej w Miliczu, tel. 71 38 30 035 i Zofia Pietryka 606 316 128 lub 698 469 574.